EKİBİMİZLE TANIŞIN

Tanışmak
Dr,Emre Tülü

Yolculuğumuz, geleneksel diş hekimi ziyaretini sizin için sıcak, davetkar ve keyifli bir deneyime dönüştürme vizyonuyla başladı. Dentlotus’u ziyaret ettiğinizde kişiselleştirilmiş tedavi, ileri teknoloji ve samimi bir ortam bulacaksınız. Ziyaretlerinizi keyifli ve stresiz hale getirmek için buradayız. 

Tanışmak
Dr. Ceyda Aktolun Aydemir

Biz, sıradan bir doktor ziyaretini dönüştürerek sizi sıcak, samimi ve keyifli bir deneyimle buluşturmayı hedefliyoruz. Kliniğimizi ziyaret ettiğinizde, kişiselleştirilmiş tedavi seçenekleri, en son teknoloji ve sıcak bir ortamla karşılaşacaksınız. Amacımız, her ziyaretinizi keyifli ve stresiz hale getirmektir. Sizi kliniğimizde ağırlamaktan ve sağlığınıza katkıda bulunmaktan mutluluk duyacağız.

Tanışmak
Dr,Özgür Serçe

Geleneksel diş hekimi ziyaretini sıcak, davetkar ve keyifli bir deneyime dönüştürme hedefiyle yola çıktık. Dentlotus’u ziyaret ettiğinizde, size özel tedavi, ileri teknoloji ve samimi bir atmosfer sunuyoruz. Ziyaretlerinizin keyifli ve stresiz olmasını sağlamak için buradayız.

Ortodonti Uzmanı
Dr. Murat Kaptaç

Orta öğrenimini Vefa Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmış ve 2010 yılında mezun olmuştur.

2013 yılında Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı’nda (DUS) Türkiye 46.sı olarak Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti bölümünü kazanmıştır. “Lingual Braketler ile Labial Braketlerin Seviyeleme Aşamasındaki Klinik Etkinliklerinin Karşılaştırılması” tezini yayınlayarak Ortodonti Uzmanı olmaya hak kazanmıştır.

Kendi adını taşıyan MK Şeffaf Plaklar (MK Aligners) sayesinde hastalarına kısa sürede, ağrısız ve konforlu bir tedavi süreci yaşatmaktadır. MK Aligners, şeffaf plaklar ile yapılan ortodontik tedavi yöntemidir. Metal braketler kullanmadan dişlerinizi düzeltmenin devrim niteliğinde bir yoludur. Dr. Murat Kaptaç’a özgün hızlandırılmış ortodontik tedavi planlaması sonrası, hastalar tedavi süresini ve sonucunu önceden bilmektedir.

Murat Kaptaç, çocukluk çağlarında Kapalıçarşı’da kuyumcu atölyesinde elde ettiği el becerisini ve estetik algısını, hekimlik mesleğiyle harmanlamıştır. Kuyumculuk ve seyahatler başlıca ilgi alanlarıdır.

Instagram: murat.kaptac

Dentlotus Ekibi