GENEL DİŞ HEKİMLİĞİ

TÜM AİLENİZ İÇİN MÜKEMMEL DENEYİM

Dentlotus Diş Kliniği’nde diş hekimliğindeki mükemmel yolculuğa çıkın. Burada olağanüstü bakım ve çağdaş tekniklerin uyumlu bir şekilde birleştiğini keşfedeceksiniz, bu da her zaman arzuladığınız gülümsemeyi oluşturmanıza yardımcı olacak.

DÜZENLİ KONTROLLER

Ağız sağlığımız; genetik, çevre, beslenme ve genel sağlık koşulları gibi faktörlerden etkilenerek sürekli değişim gösterir. Diş problemleri hayatın herhangi bir aşamasında ortaya çıkabilir. Bu nedenle düzenli ve kapsamlı diş kontrolleri oldukça önemlidir.

Bize yılda iki kez randevu ayarlamanızı öneririz. Bu rutin muayeneler sırasında diş etlerinizi, dişlerinizi ve çenelerinizi dikkatlice inceleyerek herhangi bir sorunun erken belirtilerini tespit edebiliriz. Bulgularımıza dayanarak, ağız sağlığınızı geliştirmek için size rehberlik edecek ve gerekli tedavileri önerebiliriz.

Genel Diş Hekimliği Hizmetleri Menüsü

ÇÜRÜKLER VE DOLGULAR

Diş hekimleri, dişlerinizi günde iki kez fırçalamanın ve şekerden kaçınmanın önemini vurgularlar ve bunun iyi bir nedeni vardır. Diş çürüğü, oral sağlığınızı önemli ölçüde etkileyebilecek yaygın bir hastalıktır.

Ağzımızda çeşitli türde bakteriler bulunur ve bunların birçoğu zararsız olsa da, bazıları diş çürüğüne yol açabilir. Bu bakteriler şeker ve nişastaları tükettiklerinde asit üretirler. Bu asit, dişleri kaplayan plakla birleşerek mine erozyonuna ve çürük oluşumuna neden olur.

Dolgu, daha fazla çürüğü önlemek için dayanıklı ve etkili bir çözüm olarak hizmet verir. Dolgu işlemi rutindir ve iyileşme süresi minimaldir. Yerel anestezinin etkisi geçtikten sonra, günlük yaşantınıza normal olarak dönebilirsiniz.